ЦЕВКА LED T8 18W 120cm 4000K 1700LM 6273 – V-TAC

163 ден

ЛЕД ЧИП-SMD; РОК НА ТРАЕЊЕ: 20.000H ГРЛО:G13 НОРМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:-20° +45° МАТЕРИЈАЛ:НАНОПЛАСТИКА СТЕПЕН НА ЗАШТИТА:IP20 ДИМЕНЗИИ: ДИЈАМЕТАР 28 mm/ДОЛЖИНА 1200mm

205219 , ,
Бренд: V-TAC
Brands