РЕФЛЕКТОР LED 20W 6500K 1510LM ЦРН СО СЕНЗОР 20285 – V-TAC

1.334 ден

Работни часови: >30 000 hrs;
Лед чип: SMD
Фактор на моќност:>0.9
Материјал на телото: алуминиум
Нормална работна температура: -20° +45°
IP заштита: IP65
IK заштита:IK05
Висина на монтирање:1.8 – 2.5m
Растојание на детекција:2-8 m
Димензии: 211 x 185 x 50 mm
Сертификати:CE, EMC, ROHS
Гаранција: 5 години

235507 Brand: