ЦЕВКА LED T8 10W 60cm 6400K 850LM 652/216394 – V-TAC

158 ден

ЛЕД ЧИП-SMD; РОК НА ТРАЕЊЕ: 30.000H НОРМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:-20° +45° ГРЛО:G13 МАТЕРИЈАЛ:НАНОПЛАСТИКА СТЕПЕН НА ЗАШТИТА:IP20 ДИМЕНЗИИ: ДИЈАМЕТАР 27,9 mm/ДОЛЖИНА 600mm

205204 , ,
Бренд: V-TAC
Brands