РЕФЛЕКТОР LED 30W 6400K 2550LM ЦРН СО СЕНЗОР 462 – V-TAC

1.069 ден

Работни часови: >30 000 hrs;
Лед чип: SMD
Фактор на моќност:>0.9
Материјал на телото: алуминиум
Нормална работна температура: -20° +45°
IP заштита: IP65
IK заштита:IK05
Висина на монтирање:1.8 – 2.5m
Растојание на детекција:2-8 m
Димензии: 237 x 255 x 51 mm
Сертификати:CE, EMC, ROHS
Гаранција: 5 години

Compare