РЕФЛЕКТОР LED 20W 6400K 1600LM ЦРН СО СЕНЗОР 453 – V-TAC

871 ден

Работни часови: >30 000 hrs; Лед чип: SMD Фактор на моќност:>0.9 Материјал на телото: алуминиум Нормална работна температура: -20° +45° IP заштита: IP65 IK заштита:IK05 Висина на монтирање:1.8 – 2.5m Растојание на детекција:2-8 m Димензии: 211 x 185 x 50 mm Сертификати:CE, EMC, ROHS Гаранција: 5 години