РЕФЛЕКТОР LED 10W 6400K 800LM ЦРН СО СЕНЗОР 438 – V-TAC

806 ден

Работни часови: >30 000 hrs; Лед чип: SMD Фактор на моќност:>0.9 Материјал на телото: алуминиум Нормална работна температура: -20° +45° IP заштита: IP65 IK заштита:IK05 Висина на монтирање:1.8 – 2.5m Димензии: 133 x 178 x 47 mm Сертификати:CE, EMC, ROHS Гаранција: 5 години