ЦЕВКА LED T8 10W 60cm 4000K 850LM 6230/6393 – V-TAC

158 ден

ЛЕД ЧИП-SMD; РОК НА ТРАЕЊЕ: 30.000H ГРЛО:G13 НОРМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:-20° +45° МАТЕРИЈАЛ:НАНОПЛАСТИКА СТЕПЕН НА ЗАШТИТА:IP20 ДИМЕНЗИИ: ДИЈАМЕТАР 27,9 mm/ДОЛЖИНА 600mm

205203 , ,
Бренд: V-TAC
Brands